Японки і окуляри

Японки і окуляри

Виявляється, жінкам в Японії багато керівників компаній забороняють носити окуляри на роботі.

У соціальних мережах продовжує набирати популярність протест проти заборони носіння японським жінкам окулярів на роботі. Жінки, що працюють в сферах, де потрібне спілкування з людьми скаржаться на це правило. Це мотивується керівництвом тим, що окуляри створюють образ «замкнутої, відгородженій від всіх жінки.

У зв'язку з цим в соціальних мережах поширюється хештег "glasses are forbidden" (окуляри заборонені), який набрав дуже велику популярність. На цей хештег вже зроблено безліч карикатур і іронічних мемів з коментарями про зашореність деяких керівників японських підприємств.

Примітно, що подібне заборона торкнулася тільки японських жінок. Чоловіки ж нічого не заявляють з приводу застосування цього обмеження до них.

 Як стверджують японські жінки, дане правило керівництво хоче повернути образ японської жінки, який застарів вже як років 200. І спроби повернути цей образ виглядають ідіотизмом і несучасним поведінкою.

 Японські жінки продовжуватимуть боротися з цими та подібними правилами на підприємствах Японії. Рух проти дискримінації японських жінок тільки починає набирати обертів.