Очки-тренажеры 2

Поделиться:
В наявності

Кількість:

-
+
  • 220 грн.
Купити в один клік
  • Безкоштовна доставка
    Новою поштоювыд 950 грн
  • Консультація лікаря безкоштовно
  • Консультація майстра безкоштовно

Окуляри-тренажери є окуляри для корекції зору, в основі дії яких лежить обмеження світлового потоку, що потрапляє в очі, за допомогою отворів в лінзах. Такі окуляри застосовуються для корекції пресбіопії, короткозорості, далекозорості, астигматизму, для усунення спазму акомодації, а також для зняття втоми з очей після інтенсивного напруги. Дослідження показали, що регулярне носіння окулярів-тренажерів частково відновлює гостроту зору.

Механізм дії цих окулярів простий: маленькі отвори в лінзах збільшують глибину різкості, тому зображення предметів і об'єктів формується в області найбільшої гостроти зору на сітківці очей. Іншими словами, светорассеяніє знижується, очі рефлекторно перестають напружуватися їх м'язи розслаблюються, а це, в свою чергу, зменшує втому очей.

Для досягнення максимального ефекту користуватися окулярами-тренажерами потрібно щодня по 30-40 хвилин в день. Носити їх більше двох годин в день небажано. Вони не вимагають якихось особливих зусиль в них можна читати, писати, дивитися телевізор, працювати на комп'ютері, але неодмінно при хорошому освітленні. Єдина умова очі не повинні довго бути прикуті до однієї точки, тобто погляд повинен постійно переміщатися в просторі, інакше очні м'язи просто не зможуть розслабитися. Бажано поперемінно дивитися на близькі й далекі предмети.

Окуляри-тренажери показані також дітям шкільного віку. Однак носити їх рекомендується по 5-7 хвилин в кінці кожної години роботи, пов'язаної із зоровими навантаженнями, наприклад, під час підготовки домашнього завдання або роботи з комп'ютером.
Крім того, окуляри-тренажери можна використовувати в якості захисту від сонця. Звичайно, в таких специфічних окулярах мало хто зважиться ходити по місту, тому можна надягати їх на пляжі, на дачі і так далі. Однак попередньо краще проконсультуватися з офтальмологом ні до кожному дефекті зору вони можуть бути корисними.

Тимчасові слова доставки , до поліпшення ситуації в країні.

Доставка по Києву та Україні – безкоштовно для замовлень від 950 грн*.

Доставка здійснюється безкоштовно за умови повної оплати товарів. Якщо сума замовлення менша за 960 грн, послуги доставки оплачує замовник за тарифами перевізника.

 прийом онлайн платежів 24/7


 обробка замоввлень: з пн по сб з 10.00 до 19.00


 всі питання та замовлення отримані після 19.00 обробляються наступного рабочого дня


 очікуйте дзвінка менеджера після обробки замовлення


 доставка відправлень з пн до пт з 10.00 до 19.00


 якшо виникли питання. ви завжди можете нам зателефонувати: +38(068)373-28-53

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Нові статті

Фізичні вправи та сухість очей

Група дослідників з Канади провела дослідження взаємозв'язку інтенсивності фізичних вправ та сухості поверхні очей.Щоразу, при морганні, на поверхні очей людини утворюється спеціальна плівка, яка складається із слізної рідини. Склад слізної рідини здорової людини складається з трьох основних шарів – водянистий, муциновий та ліпідний. Всі ці три шари здійснюють функцію зволоження...

З якого віку дітям можна носити контактні лінзи

У нинішній напружений і динамічний вік збільшується не тільки швидкість ритму життя, але також збільшується навантаження на наш організм. Особливо це стосується навантаження на очі. Адже найбільша кількість інформації надходить до нас через органи зору, які задіяні у період неспання сучасної людини.Не оминула проблема навантаження очей маленьких дітей та підлітків....

Винайдено покриття, яке не пітніє та не забруднюється

Вчені з технологічного університету у Сінгапурі розробили інноваційне покриття, яке наноситься на скло окулярів. Інноваційність цього покриття в тому, що воно дозволяє лінзам не запітніти і поверхня лінз може самоочищатися в процесі експлуатації.При цьому, на відміну від інших такого роду покриттів, це покриття міцніше. Це досягається завдяки структурі покриття -...

Для чого ми моргаємо

Сам процес моргання для людини такий самий природний, як дихання або потовиділення. Цей процес проходить несвідомо, автоматично і часто людина не помічає, що він моргає.Швидкість моргання залежить від внутрішнього стану людини, від заняття, яким він зараз займається. У середньому частота моргання становить від 10 до 30 разів на хвилину. У...